Wróblewska-Stawowy

Kancelaria Prawna

Zakres naszych usług

Konsultacja prawna

Chcesz otworzyć firmę i przeraża Ciebie ilość biurokracji, nie wiesz jak zabezpieczyć swój pomysł lub od czego zacząć?

Umów się na swoją pierwszą prawną konsultację. Wspólnie omówimy Twoje wątpliwości, ustalimy harmonogram działań i zabezpieczymy Twoje interesy.

Konsultacja prawna
Obsługa prawna

Szukasz nowoczesnej Kancelarii prawnej do podjęcia stałej współpracy? Niektóre sytuacje wymykają się spod kontroli, a ilość biurokracji w Twojej firmie Cię przeraża.

Potrzebujesz złapać oddech, oddelegować zadania i zyskać obsługę prawną skrojoną na miarę Twoich potrzeb? Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy dla przedsiębiorców takich jak Ty!

Umów spotkanie
Weryfikacja umowy

Jeżeli masz wątpliwości czy umowa, którą masz podpisać nie zawiera przypadkiem „kruczków prawnych” – nie zwlekaj dłużej – działaj! Wyślij umowę lub dokument, który planujesz podpisać, dokładnie zweryfikujemy i wyjaśnimy Twoje wątpliwości. Jeżeli, będzie taka potrzeba zaproponujemy zmianę postanowień, które są dla Ciebie niekorzystne i zabezpieczymy Twoje interesy.

Weryfikacja umowy
Szkolenia prawne

Chcesz dowiedzieć się jak założyć spółkę z .o.o. przez Internet albo jak dokonać zmian w takiej spółce?

To szkolenie jest dla Ciebie!

Zapisz się na organizowane przez nas szkolenie.

Szkolenie prawne
Sklep

Chcesz kupić gotowe rozwiązania prawne?

W naszym Sklepie oferujemy gotowe projekty umów, regulaminów i innych dokumentów, które możesz wykorzystać w swojej firmie. Projekty zawsze otrzymujesz w wersji edytowalnej, ze szczegółowym omówieniem w formie nagrania.

Sklep
Podcasty

Prowadzimy podcast prawny – Legalne Spotkania – o prawie i biznesie. Spotykamy się z przedsiębioracami i  rozmawiamy z naszymi gośćmi na ciekawe tematy (nie zawsze) prawne. Rozmowy są merytoryczne i jednocześnie przystępne.

Zapraszamy do oglądania i wysłuchania!

Legalne spotkania